Mysticks RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


it's a brand new world here-Bloody & Adventures!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 After one week Tanaya and Ian Brondie

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Venus.
god/goddess
god/goddess
Venus.


Posts : 248
Join date : 13.02.2014

Character sheet
божествен родител:: родена от кръвта на Кронос,паднала в морето
име на героя:: Венера/ гръцки аналог- Афродита
половинка::

After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: After one week Tanaya and Ian Brondie   After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 8:08 pm

Това,че момичето беше любопитно много ме радваше.Сякаш бе дете на Атина,те искаха да узнаят всичко.Но всъщност не знаех кой е божествения й родител.
-Разбира се!Димтра правеше любовни елексири,отрови и общо взето всякакви отвари.Това много не ми се нравеше и трябваше да я отстраня.За жалост бе любимка на Деметра и дълго време ми мрънкаше,че не е трябвало да я убивам.Така де,но все пак любовта не може да бъде заменена от някакъв глупав елексир.Тя трябва да е истинска и неподправена.Май се раздардорих прекалено много.Как се казваш?-попиташ учтиво и подадох ръка да се здрависаме.-Аз съм Афродита или Венера,както предпочиташ.
Усещах,че тя като амазонка най-вероятно и беше забранено да се влюбва.Горката,но всеки човек трябваше да изпита това чувство в живота.Всичко трябва да се опита и да се знае.Но може би сърцето й вече е било разбивано?Със сигурност се радвах,че се държи нормално в моята компания,можехме да станем добри приятелки.Изглеждаше ми от типа,които обичат да се забавляват.
П.С.Благодаря.. Smile
Върнете се в началото Go down
https://cjrpg.bulgarianforum.net
Tanaya
Амазонка
Амазонка
Tanaya


Posts : 51
Join date : 18.02.2014

After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: After one week Tanaya and Ian Brondie   After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 27, 2014 1:56 pm

Заслушах се внимателно във всяка една думичка изречена от богинята. За какво им трябваха на останалите елексири за любов, след като рано или късно щяха да я изпитат? Макар и Венера да прекъсна да говори за историята на това място, аз все още мислех за всичко и как тя се бе озовала тук.
- Таная Мейфрийд. - продумах и с Афродита стиснахме ръце. Явно мнението ми за някои от боговете не беше правилно.
- Всъщност, Венера била си права с елиминирането на тази вещица. Никой не се нуждае от любовен елексир или някакви други наркотици, за да се влюби. Нужен е само правилният човек. - проговорих отново, като се огледах. Растенията тук имаха странно въздействие особено върху индивидите от другия пол и трябваше да бъдат предпазвани по някакъв начин. Дали амазонките използваха нещо подобно, за да бъдат толкова омайни за мъжете?
Върнете се в началото Go down
Venus.
god/goddess
god/goddess
Venus.


Posts : 248
Join date : 13.02.2014

Character sheet
божествен родител:: родена от кръвта на Кронос,паднала в морето
име на героя:: Венера/ гръцки аналог- Афродита
половинка::

After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: After one week Tanaya and Ian Brondie   After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 28, 2014 10:14 am

-Напълно съм сългасна с теб.-отговорих и се загледах в момичето.
-А кое е това момче?-попитах Таная.
-Иън.
Той вече беше дошъл на себе си.
-Иън!Удоволствие е да видя,че си добре,момче.
-Откъде знаете името ми?
-Пропусна една част от разговора.
-Аха.А вие сте?
-Афродита.Но в твоя случай съм Венера.
Той замълча.Явно се чувстваше объркан.
-Предлагам ви да се махаме оттук,и може би да ви почерпя с горещ шоколад и сладки?-попитах учтиво и преди да дочакам отговор хванах ръцете на двамата и се озовахме в едно сепаре на сладкарничка.Всичко тук ухаеше прекрасно и беше в красиви цветове.Едно от любимите ми места.Масата беше отрупана с всевъзможни вкусотий и пред всеки един седеше голяма чаша от въпросната напитка.
Върнете се в началото Go down
https://cjrpg.bulgarianforum.net
Tanaya
Амазонка
Амазонка
Tanaya


Posts : 51
Join date : 18.02.2014

After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: After one week Tanaya and Ian Brondie   After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 28, 2014 12:27 pm

Богинята срещу мен се държеше някак си мило, а това го виждах за първи път. Не можех да повярвам, но ако постоянно се намирахме в различни помещения, използвани преди от вещици май щяхме да се срещаме доста с Венера.
Дочух и гласът на Иън. Беше се оправил, което беше добре, а хубавото тук бе, че всички се рабирахме, а не искахме да се изпотрепем.
Венера ни хвана за ръцете и се озовахме в някакво помещение в което ухаеше прекрасно. Когато погледнах към масата едва ли не лигите ми потекоха. Всичко изглеждаше толкова вкусно, но трябваше да запазя разума си и да се държа културно.
Усмихнах се леко на блондинката срещу мен и на брюнета, като после се огледах наоколо. Цветовете и самата обстановка бяха успокояващи и ми се искаше да живея тук.
- Мястото е прекрасно. - проговорих не след дълго. Това мое мило държание ме плашеше през повечето време, но се свикваше.
Върнете се в началото Go down
Ian Brodie
Римлянин
Римлянин
Ian Brodie


Posts : 100
Join date : 17.02.2014

Character sheet
божествен родител:: Марс
име на героя:: Иън Броди
половинка:: in love with Таная.

After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: After one week Tanaya and Ian Brondie   After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 01, 2014 10:26 am

По време на преместването в пространството-главата ми се завъртя и после се озовах на някакво сепаре,а Таная и Венера (която беше изненада с появата си) ,започнаха да похапват кифлички със сладко.Цялата маса се бе отрупала със всевъзможни неща и коремът ми изкъркори-не се бях усетил колко време бе минало,затова се нахвърлих на поничките.
-Таа,Венера.Благодаря ви за одеве,не знам точно какво се е случило,въпреки че имам някакви спомени.
-Няма проблеми.
Стиснах ръката на Таная под масата,в знак че разбирах всичко и бях леко засрамен от получилата се обстановка.Но тя влезе в положението,беше помогнала не веднъж.Погледнах богинята,образа й трептеше в ликовете на различни жени-първо я видях като висока чернокоска с права и дълга коса,после брюнетка със зелени очи и така нататък.Но всичките образи ми харесваха,издаваха интелект,сила и красота-качествата,които най-много ценях.Дано само не можеше да чете мисли,иначе можеше преспокойно да ме запрати на върха на някоя висока планина.Но за нея сигурно бяхме деца с интересни истории и зад целия този параван,може би се криеше някаква съвсем различна истина,но се надявах да не е така.Все пак никога не можеше да се разбере намерението на боговете и наистина имаше причини всеки да се бои от тях.Двете завързаха някакъв разговор с Таная между хапките,а аз предпочитах да не се намесвам и защото в някои изречения се говореше за мъже.Като че ли напълно бяха забравили за присъствието ми,но не исках да обсъждам мъжкия род с богиня и то на любовта.За сега любовта ми беше загадка,понятие което не разбирах съвсем.
След известно време,Венера се обади:-Ако не мога с какво друго да бъда полезна,моля да ме извините,нуждаят се от мен другаде.-замълчах.Не можех да отсъствам много от лагера,за това кимнах и помолих да ме отведат там.А джипа,който бях зарязал в началото на гората-имаше навигационно устройство и можеше да се прибере сам в лагера,беше за общо ползване и по бронята му си личеше,колко много е преживял.Станах и погледнах Таная-не знаех всъщност какво да кажа.Бях я целунал,въпреки че в началото на срещата ни за малко щеше да ме нападне.Но не съжалявах за нищо,може би скоро щяхме да се срещнем отново.-Беше ми много приятно,Таная.Надявам се че няма да мине много време до следващата ни среща.Нищо не се знае.-усмихнах се и целунах ръката й,а Венера вече се беше изправила и изчакваше.
Върнете се в началото Go down
Tanaya
Амазонка
Амазонка
Tanaya


Posts : 51
Join date : 18.02.2014

After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: After one week Tanaya and Ian Brondie   After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 01, 2014 12:28 pm

С Венера лесно намерихме общ език и мога да кажа, че се сприятелихме толкова бързо, че чак не можех и да повярвам. Докато си говорехме с богинята усетих някой да стиска ръката ми под масата, което ме накара да се усмихна вътрешно, а външно показвах само разбиране.
Нужно ли беше всичко това да свършва? За Венера разбирах, защото си имаше и друга работа, а не да седи с простосмъртните и да си хапват и да си говорят, като стари приятели. За Иън ... Той беше някак си специален и не исках да си тръгва изобщо.
Изправих като съвсем лека усмивка се появи на лицето ми. Венера чакаше Иън, а той се надяваше отново да се видим, а после целуна и ръката ми. Защо имах чувството, че всеки момент ще се метна в обятията му и никога няма да го пусна, но това ни беше забранено. Използвахме мъжете само за едно единствено нещо, но както винаги съм казвала "Аз съм различна".
- По-скоро от колкото се надяваш. - промърморих и го прегърнах, като ми се искаше да го целуна отново, като за довиждане. Целунах го леко по бузата - знак на грижа и благодарност.
- Благодаря ти Венера. - погледнах към богинята, която май ни гледаше леко странно.
- Иън, когато имаш свободно време наминавай. Ще намираме начини да те опазя от останалите амазонки. - промърморих отново. - А с вас, Венера може да се срещнем някой път отново и да си поговорим.
Върнете се в началото Go down
Ian Brodie
Римлянин
Римлянин
Ian Brodie


Posts : 100
Join date : 17.02.2014

Character sheet
божествен родител:: Марс
име на героя:: Иън Броди
половинка:: in love with Таная.

After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: After one week Tanaya and Ian Brondie   After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 01, 2014 12:47 pm

Намигнах на Таная:-Няма да се отървеш от мен толкова лесно.Ще те намеря.-загледах я и си представях какво ли си мисли Венера,докато добре измислено се правеше,че се възхищава на една книга,оставане на масата до нея.Но бях сигурен,че следи случващото се,не исках да й давам пикантни истории.Искрено се зарадвах когато Таная ме прегърна,честно казано исках аз да я прегърна,но не знаех как ще реагира и не се престраших,а ето че тя го направи.Знаех,че амазонките живеят в общност,но местохождението им бе трудно да се открие.Това не бе пречка,не и за мен,все щях да измисля нещо.Ако трябваше щях да се бия с другите амазонки.-Довиждане,Таная.-казах,след което тя изчезна.Следващия бях аз и отново сякаш мозъка ми бе станал на вихър и погледа ми притъмня.Слеващото,което видях беше тунела,който водеше към лагера.
п.с.много съжалявам,но нямам време имам едни много важни неща за зубрене,като свърша с това,пак ще влизам (хъг)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: After one week Tanaya and Ian Brondie   After one week Tanaya and Ian Brondie - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
After one week Tanaya and Ian Brondie
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tanaya Mayfreed - The diferent amazon girl

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mysticks RPG :: In time :: Поглед - напред-
Идете на: